Avukatlık Vizyonu

 

AVUKATLIK MİSYONUMUZ

Tabela-Av.Mustaf-Çiçek1Misyonumuz danışanlarımızın hukuki sorunla karşılaşmadan önce hukuki ve yasal tedbirleri almasını sağlayarak daha fazla emek ve para harcamadan hukuksal güvenliklerini temin etmektir. Sorunla karşılaşıldığında ise haklarına en hızlı şekilde kavuşmalarını sağlamak adına hukuki yardım ve ilkeli avukatlık hizmeti vermektir.

Bu çerçevede amacımız danışanlarımızın hukuki sorunlarının çözümlenmesine yardımcı olmak ve haklarına olabildiğince hızlı ulaşmaları için gerekli tüm yasal imkanları kullanmaktır.

Karşılaşacakları sorunları önceden tespit ederek alacakları yasal önlemler konusunda bilgilendirmek. Danışmanlığını yaptığımız şirketlere çalışma alanlarında hukuki danışmanlık hizmeti vermek ve bunun yanında şirket çalışanlarının ilgili departmanlarıyla periyodik toplantılar yaparak, yeni düzenlemeler ve yasal değişiklikler konusunda bilgilendirme yapmak. Danışmanlığını yaptığımız şirketlerin hukuki alanına ilişkin eylem ve işlemlerini denetlemek.

Danışanlarımıza ve şirketlere hukuki görüş talep ettikleri konular üzerinde yazılı ve sözlü danışmanlık hizmeti vermek.

4 yorum

  1. Merhaba kolay gelsin ben 5 aydır biyerde çalışıyorum 2950 maaş la anlaştım 1 ay maaşımı verdi 4 ay vermedi maaş badromu 5 ay vermedi parayı elden veriyor 4 ay maaş alamadım hiç bodroyada imza atmadım zaten bodroda vermiyor 5 ayın sonunda ahlaksızlık die maddeden bana çıkış verdi mesailerimi maaşımı geri alabilirmiyim

    • Tabii ki alabilirsiniz ancak detaylı görüşüp durumunuzu netleştirmeli . Öncelikle bir ihtarname hazırlanıp gönderilebilir. İletişim bölümünden detaylı görüşmek için ulaşabilirsiniz.

  2. Merhaba mustafa bey. gençliğimde hatta çocukluğumda yaptığım bir hatadan dolayı çok acı çekmekteyim.Taşeron olarak belediyede çalışmaktayım.21 yıl önce 1995 yılında 491/2 ve 493/1 maddelerinden para cezası ve erteleme cezası aldım.sabıka kaydı çıkardığımda adli sicil kaydı yoktur.arşiv kaydı vardır yazıyor.devletin yeni çıkaracağı taşerona kadro verileceğinden.bu arşiv kaydını sildirmek istiyorum.mümkünmüdür acaba.

    • Belgelerinizle birlikte başvurmanız halinde yardımcı oluruz. Yasaklı hakların geri verilmesi kararı alınması gerekmektedir. Ondan sonra şartları varsa adli sicil arşiv kaydınız silinebilir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*